پیکر تراشی

روش زندگی نامناسب و تغییرات عمده در عادات غذایی بسیاری از افراد منجر به عدم زیبایی و تناسب اندام در آن ها شده است. امروزه بسیاری از افراد چه زن یا مرد فرقی نمی کند، از اندام و هیکل خود به خاطر عدم رعایت رژیم غذایی، عدم تحرک و ورزش در طول زندگی راضی نیستند. این مسئله برای افراد نگرانی و ترس را به وجود آورده است. اکثر آن ها به دنبال راهی مناسب جهت بر طرف کردن این مشکل هستند. با توجه به بروز این مشکلات در افراد در حال حاضر روش های مختلف پزشکی از جمله پیکر تراشی جهت کاهش چربی بخش های مختلف بدن و ایجاد تناسب در اندام آن ها به وجود آمده است که می توان با خیال راحت بدون ترس و دلهره از این روش ها برای داشتن تناسب اندام و کاهش وزن استفاده کرد.

یکی از بهترین روش های داشتن تناسب اندام و ایده آل برای افراد پیکر تراشی است. پیکر تراشی در واقع روشی پزشکی است که با انجام آن می توان پوست اضافه و شل شده بدن و چربی های موضعی را بدون خطر یا آسیب به فرد برداشت. در حقیقت به تمامی جراحی هایی که برای فرم دهی و تناسب اندام انجام می شود و موجب کاهش چربی در بخش های مختلف بدن می گردد، پیکر تراشی می گویند که شامل لیپوماتیک، لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی و جت بادی می شود. هر یک از این روش ها مزایای خود را دارند.

بهترین روش پیکر تراشی

امروزه لاغری و تناسب اندام برای افراد و خروج از بحران اضافه وزن به معضلی مهم تبدیل شده است. بسیاری از افراد عادات رژیم غذایی نامناسبی را برای خود انتخاب کرده اند و هم چنین توانایی و اراده کافی برای کاهش وزن خود ندارند. این افراد برای داشتن تناسب اندام و هیکل ایده آل به دنبال روش های ساده تری هستند که بدون سختی زیاد بتوانند در مدت زمان کوتاه تر به اندام متناسب خود دست پیدا کنند. یکی از بهترین روش های دستیابی به اندام زیبا و ایده آل برای افراد پیکر تراشی است. با کمک این روش نوین می توان تمام چربی های اضافی و انباشته شده در بخش های مختلف بدن را بدون خطر از بین برد و پوست اضافی و شل شده بدن را که در اثر چاقی و لاغری در افراد ایجاد شده است را با رعایت نکات لازم برداشت.

همان طور که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم روش های مختلف پزشکی برای کاهش چربی های اضافی در بدن وجود دارد که تمام این روش ها با یک هدف خاص که لاغری و ایجاد تناسب اندام در افراد است انجام می شود. اما در این قسمت می خواهیم شما را با بهترین روش پیکر تراشی آشنا کنیم. با توجه به روش های مختلف پیکر تراشی از میان آن ها می توان به روش های لیپوست و لیپوماتیک اشاره کرد. این دو از بهترین روش های جراحی لاغری محسوب می شوند زیرا عوارض کمتری نسبت به سایر روش های موجود دارند.

با خارج کردن چربی های اضافی از بدن می توان از آن ها برای فرم دهی و تزریق به سایر بخش ها استفاده کرد. البته این نکته لازم به ذکر است که قبل از انتخاب بهترین روش برای پیکر تراشی بهتر است با پزشک متخصص در این زمینه صحبت داشته باشید. پزشک متخصص با بررسی شرایط و وضعیت جسمانی فرد و میزان تراکم چربی در بدن می تواند بهترین روش جراحی لاغری را به افراد پیشنهاد دهد.

پیکر تراشی برای چه کسانی مناسب است؟

پزشک متخصص پیکر تراشی معمولا این عمل جراحی را به افرادی توصیه می کند که از چاغی مفرط رنج می برند و با تغییر روش زندگی و داشتن رژیم غذایی مناسب در وزن آن ها تغییری مشاهده نمی شود. پیکر تراشی برای آن دسته از افرادی که در بخش های مختلف بدن از جمله ران، بازو، پهلو، شکم و باسن توده های چربی اضافی دارند و از وجود آن احساس ناراحتی می کنند، توصیه می شود. معمولا چربی های اضافی در این بخش ها با مقاومت در برابر رژیم های سخت غذایی و برنامه های ورزشی سنگین رو به رو هستند، البته گاهی تجمع چربی در برخی از قسمت های بدن ژنتیکی بوده و نیاز به جراحی دارد. در این میان به افرادی که قصد بارداری دارند توصیه نمی شود که از این روش برای کاهش اضافه وزن و تناسب اندام ایده ال استفاده کنند.

شرایط کلی برای انجام عمل و جراحی پیکر تراشی در افراد به شرح زیر است و افراد مناسب برای انجام جراحی های لاغری با این شرایط معمولا کاندید می شوند:

  • عدم ابتدا به بیماری های دیابت و قلبی
  • عدم استعمال دخانیات و مصرف مواد مخدر
  • رعایت رژیم غذایی و انجام فعالیت های ورزشی
  • عدم ابتدا به بیماری های روحی و روانی مانند افسردگی
  • ابتلا به بیماری که منجر به اضافه وزن شدید در آن ها شده است

 

هدف از انجام پیکر تراشی

همان طور که قبلا به آن اشاره کردیم انتخاب و انجام جراحی پیکر تراشی آخرین راه برای به دست آوردن فرم ایده آل و متناسب در افراد با اضافه وزن بالاست. این جراحی به آن دسته از افرادی توصیه می شود که توده چربی اضافی و نامتعادل در بدن خود دارند و با هیچ روش دیگری نظیر انتخاب رژیم غذایی مناسب یا انجام فعالیت های ورزشی نمی توانند از شر چربی های خود خلاص شوند. پیکر تراشی بهترین روش برای افرادی است که تصمیم به لاغری و کاهش وزن گرفته اند و قصد دارند بدن خوش فرم و هیکل ایده آل داشته باشند اما به دلیل تجمع اضافی چربی نمی توانند به خواسته خود برسند.

با این توضیحات به این نتیجه می رسیم که هدف اصلی از انجام پیکر تراشی در افراد خاص رسیدن به فرم بدن دلخواه است که با هیچ روش دیگری امکان پذیر نخواهد بود. آن دسته از افرادی که تصمیم به لاغری گرفته اند اما روش های مختلف تاثیری بر روی کاهش وزن و تناسب اندام آن ها نذاشته است، پیکر تراشی بهترین گزینه برای آن ها محسوب می شود. با مشورت و کسب اطلاعات لازم در خصوص این جراحی و مراقبت های پس از آن می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی و اضطراب جراحی لاغری را انجام دهید و از فرم ایده آل بدن خود پس از جراحی لذت ببرید.

مشاوره پیکر تراشی

به طور کلی انتخاب بهترین روش برای لاغری و کاهش وزن در افراد به جلسات مشاوره با پزشک متخصص نیاز دارد. پزشک متخصص با بررسی های لازم در مورد وضعیت جسمانی و میزان چربی های موجود در بدن فرد بهترین روش جراحی لاغری یا پیکر تراشی را انتخاب و به آن ها معرفی و پیشنهاد می کند. پزشک متخصص قبل از انجام جراحی، جلساتی را با بیمار برگزار می کند تا اطمینان لازم را در خصوص انتخاب بهترین روش عمل جراحی لاغری برای متقاضی و شرایط مطلوب و مناسب جسمانی بیمار پیدا کند. همچنین تاریخ جراحی بیمار در جلسات مشاوره قبل از جراحی تعیین می گردد.

مراقبت های لازم بعد از پیکر تراشی

بسیاری از افراد دیدگاه اشتباهی نسبت به جراحی لاغری دارند. آن ها بر این باور هستند که پس از انجام جراحی لاغری و برداشتن توده های چربی اضافی در بدن و رسیدن به تناسب اندام و هیکل ایده آل خود دیگر نیاز به رعایت رژیم غذایی و انجام فعالیت های ورزشی نخواهند داشت. این دیدگاه کاملا اشتباه است زیرا هر کدام از روش های پیکر تراشی تنها کمک به کاهش چربی و توده های اضافی در بدن می کند و تضمین در مورد برگشت چربی ندارند. پزشک متخصص به افراد متقاضی همیشه این توصیه را دارد که پس از انجام عمل جراحی لاغری برای جلوگیری از برگشت توده چربی بهتر است از رژیم غذایی و فعالیت ورزشی مناسبی برخوردار باشید.

در این میان موارد مهمی وجود دارد که پس از انجام جراحی لاغری باید به آن توجه شود. این موارد شامل:

  • عدم مصرف غذاهای سنگین و گوشتی
  • به مقدار فراوان نوشیدنی طبیعی مصرف شود.
  • دستورالعمل های پزشک متخصص با دقت رعایت شود.
  • از گِن های مخصوص جهت جلوگیری از شل شدگی و افتادگی پوست استفاده شود.

با رعایت موارد بالا و توجه به توصیه پزشک متخصص می توانید جراحی لاغری را با موفقیت پشت سر بگذارید و از اندام ایده آل و هیکل متناسب خود لذت ببرید.

قیمت پیکر تراشی در تهران

هزینه پیکر تراشی در تهران و سایر شهرستان ها با توجه به نوع و روش جراحی لاغری انتخاب شده از سوی پزشک متخصص، میزان چربی و توده های اضافی قابل برداشت از قسمت های مختلف بدنِ متقاضی محاسبه می شود. به طور متوسط می توان گفت هزینه پیکر تراشی در تهران گرانتر از شهرستان ها است. شاید علت این موضوع بهره گیری جراحان از تجهیزات پزشکی جدید و نرخ پایه بالاتر این عمل جراحی در مقایسه با دیگر شهرها دانست. شما می توانید برای اطلاع دقیق از هزینه و قیمت جراحی لاغری برای کاهش چربی اضافی در بدن با مشاورین ما در این زمینه مشورت داشته باشید. آن ها با توجه به نیاز شما بهترین روش جراحی را پیشنهاد و معرفی می کنند. پس از انتخاب بهترین روش جراحی لاغری و مشخص شدن میزان چربی اضافی در بدن هزینه پیکر تراشی محاسبه می شود و به افراد اعلام می گردد.

کاهش وزن پس از عمل زیبایی پیکر تراشی

همان طور که می دانید جراحی لاغری و کاهش چربی و توده های چربی اضافی در بدن با توجه به شرایط جسمی هر شخص انتخاب و در زمان مشخص انجام می شود. در مورد کاهش وزن افراد در این زمینه می توان گفت که با توجه به شرایط جسمی فرد و نوع روش جراحی لاغری که برای آن انتخاب شده است، متفاوت است. البته نکته مهم رعایت رژیم غذایی پس از جراحی بی تاثیر در کاهش وزن بیشتر پس از جراحی فرد نیست. به طور مشخص نمی توان گفت که هر فردی پس از انجام جراحی پیکر تراشی چه میزان وزنی را از دست می دهد و به وزن ایده آل خود در ماه اول می رسد یا خیر؟! مهمترین مسئله و موضوعی که می توان پس از جراحی لاغری و کاهش توده های متراکم چربی در بخش های مختلف بدن اشاره کرد این است که در دراز مدت، فرد وزن بیشتری را از دست می دهد و به وزن ایده آل و هیکل متناسب خود می رسد.

عکس قبل و بعد از پیکر تراشی

پیکر تراشی از بهترین و شگفت انگیزترین روش های جراحی لاغری است که بدون درد و خونریزی چربی های اضافی در بخش های مختلف بدن را خارج می کند و برای فرم دهی قسمت های دیگر آن را به سایر نقاط بدن منتقل می کند. با مشاهده عکس پیکر تراشی مربوط به قبل و بعد از جراحی می توانید نتیجه فوق العاده این عمل زیبایی را مشاهده کنید. به تاثیرات مهم عمل جراحی پیکر تراشی توجه کامل داشته باشید زیرا شما را نسبت به تصمیم خود کمک خواهد کرد.

بهترین کلینیک پیکر تراشی

قطعا تمام افرادی که متقاضی انجام این عمل جراحی هستند به دنبال بهترین کلینیک در این زمینه هستند که عمل جراحی لاغری و کاهش چربی و توده های اضافی را برای آن ها بدون درد و خونریزی انجام دهد. از ویژگی های بهترین کلینیک های پیکر تراشی می توان به برخورداری از پرسنل و پزشکان متخصص در این زمینه و مجهز بودن به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات پزشکی در دنیا اشاره کرد. تمام جراهی های لاغری در این کلینیک ها در محیط استریل و ایمن انجام می شود. سابقه فعالیت کلینیک در زمینه انجام جراحی های مختلف لاغری و کاهش وزن و تجربه و مهارت کادر پزشکی کلینیک از دیگر ویژگی های آن محسوب می شود.

از مهم ترین نکات و شرایط لازم برای انجام فعالیت بهترین کلینیک های پیکر تراشی می توان به کیفیت انجام جراحی لاغری و تجربه و مهارت بالای پزشکان و کادر مجموعه اشاره کرد. افراد باید قبل از انجام هر گونه عمل جراحی اطلاعات خود را در زمینه نوع جراحی و انتخاب بهترین پزشک بالا ببرند تا مشکلی برای آن ها در زمان عمل و پس از آن به وجود نیاید. بهترین کلینیک ها با رعایت تمام نکات ایمنی و سلامتی، فعالیت خود را انجام می دهند.

بهترین دکتر پیکر تراشی

همه ما زیبایی را دوست داریم و نمی خواهیم در مسیر نادرست، زیبایی خود را از دست بدهیم. به طور کلی افراد برای ایجاد تناسب اندام و داشتن هیکل ایده آل جراحی پیکر تراشی را زیر نظر پزشک متخصص انجام می دهند.

اولین سوالی که در ذهن افراد متقاضی عمل پیکر تراشی که ساکن تهران هستند، مطرح می شود این است که بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران کیست؟ برای پاسخ به این سوال بایستی ویژگی های بهترین دکتر در این زمینه را معرفی کنیم.

بهترین دکتر پیکر تراشی در هر شهری که مشغول فعالیت باشد، فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک دارد. در زمینه جراحی و تخلیه و تزریق چربی به بخش های مختلف بدن و فرم دادن به آن ها مهارت و تخصص بالایی دارد. متخصصان پیکر تراشی برای انجام این کار و تغییر در بدن و فرم دادن به آن از چند روش استفاده می کنند. بهترین متخصصان در این حوزه با توجه به مهارت و تخصص خود در انجام عمل های زیبایی توانسته اند همیشه موفق باشند و جز قابل اعتمادترین متخصصان جراحی در کشور باشند. همچنین بهترین دکتر پیکر تراشی با مهارت و تجربه بالای خود، کمترین خطا و اشتباه را در این زمینه دارد. متخصص پیکر تراشی برای انجام جراحی های زیبایی گسترده آموزش های لازم را علاوه گذراندن دوره های پزشکی عمومی، دوره تخصصی جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک پشت سر گذاشته است. اولین نکته ای که باید در زمان انتخاب بهترین متخصص پیکر تراشی مد نظر داشته باشید، توجه به مدرک دانشگاهی و تخصص جراح است که باید بررسی شود زیرا در حال حاضر بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی و عدم دسترسی به فوق تخصص جراحی با هزینه کمتر برای عمل پیکر تراشی به افراد غیر متخصص مراجعه می کنند. در این موارد افراد غیر متخصص بدون آشنایی با تکنیک های جراحی و عدم تجویز آزمایش های لازم و معاینه دقیق بیمار اقدام به جراحی می کنند و مشکلات جبران ناپذیری را برای بیمار به وجود می آورند. بهتر است قبل از انتخاب پزشک متخصص اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید و برای انجام عمل زیبایی، بدن خود را به دست هر متخصص یا پزشک جراحی نسپارید.

چنان چه انتخاب جراح مناسب نباشد احتمال نارضایتی برای بیمار وجود دارد، اما می توان با مشاوره مناسب و کسب اطلاعات بیشتر از دوستان و آشنایان که این عمل را قبلا انجام داده اند، در این زمینه بهترین دکتر برای این نوع عمل زیبایی را انتخاب کرد و با خیال راحت بدون هیچ نگرانی و مشکلی عمل جراحی لاغری را انجام داد. پیکر تراشی باید توسط کادر پزشکی، پزشک متخصص جراحی،  تجهیزات پیشرفته و مدرن در شرایط کاملا ایمن و استریل انجام شود تا مشکلی برای بیمار در زمان جراحی و پس از آن ایجاد نشود.

نظرات مردم درباره پیکر تراشی

برای آن دسته از افرادی که تمام روش های مختلف کاهش وزن را استفاده کرده اند و نتیجه مطلوبی از آن نگرفته اند، پیکر تراشی می تواند بهترین و مناسب ترین روش برای آن ها باشد تا در بازه زمانی کوتاه به وزن دلخواه و هیکل متعادل و ایده آل خود برسند. نظرات مردم درباره پیکر تراشی اکثرا مثبت بوده است. اکثر افرادی که در زمینه کاهش وزن و لاغری به بن بست رسیده اند بهترین روش را جراحی لاغری جهت کاهش توده های چربی اضافی و نامتعادل عنوان کرده اند. ابتدا برای انجام عمل جراحی لاغری باید به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا تمام شرایط لازم را بررسی و در صورت تایید بهترین روش لاغری را برای شخص انتخاب نماید. پیکر تراشی می تواند شما را به وزن ایده آل و هیکل متناسب خود نزدیک کند.

البته در این زمینه باید مراقبت های لازم قبل و بعد از جراحی انجام شود تا مشکلی برای شخص ایجاد نشود. بسیاری از مردم بر این باور هستند که پس از جراحی دیگر نیاز به مراقبت از وزن، رعایت رژیم غذایی و انجام فعالیت های ورزشی ندارند اما این باور کاملا اشتباه است. طبق گفته پزشکان متخصص در این زمینه شخصی که عمل پیکر تراشی را انجام داده است باید مراقبت های لازم را که پس از عمل جراحی نیاز است انجام دهد تا به وزن ایده آل و مناسب خود برسد. هدف اصلی جراحی پیکر تراشی رسیدن به تناسب اندام و وزن ایده آل برای افراد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست